Csoda, mert minden tavasz csoda, és kártyán is ragadt mert épp most kezdődött a nyár, az imént...rápillantok az órámra...és igen, elkezdődött a nyár.
Egy tavasz megint a kártyán ragadt. Izgalmas volt. Kevés vízzel, sok ringatózással, kevés madárral.
1. alkalom: minden tavasszal újdonságnak számít minden madár, még akkor is ha már régen a lerágott csont kategóriába esik!
Szárcsák...árnyékkal, a nélkül, mindenféle pózban
Cigányréce
Nyári lúd
Kis vöcsök. Amikor épp a szemtelenül közeljön, és az úszólesben nincs hova hátrálni!
Naaa, a libákat is alig bírom elviselni.
Mi a franc az az izé a keresőben?! Nagyobb mint a többi, egyedül van, tétova úszásokkal, furán merül...nagyon szép





























































Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése